1/8

Перше покоління балістичної маски TREVIX

Повний комплект:

 оправа з резинкою і муфтою + 3 балістичні лінзи із пркриттям проти запотівання і подряпин (прозора, темна, жовта) + чохол + інструкція

Всього 840 грн. (в т.ч. ПДВ)!

АКЦІЯ!

НОВИНКА!

Захисні медичні окуляри.

Подробиці в розділі "Захист очей"

1/4
1/4
1/4
1/4

1/4

   Зроблені за стандартами НАТО, перевірені в бою!   

Компанія UaRms - провідний вітчизняний виробник засобів персонального захисту.
Вже більше 5 років (майже с початку війни на сході України) ми виробляємо найсучасніші засоби персонального захисту,  які повністю відповідають стандартам НАТО. 

Наші шоломи ТОР і ТОР-Д, а також окуляри-маски ТРЕВІКС безліч разів пройшли випробування в умовах справжньої війни, які не в змозі відтворити жодна спеціалізована балістична лабораторія. Сьогодні вони продовжують допомагати нашим бійцям боронити рідну землю.

Наше виробництво сертифіковано за Системою управління якістю ISO 9001:2015

ТОП-НОВИНА:

Безпрецедентні навчання Rapid Trident-2020 за участю НАТО відбулися одночасно в декількох областях України.

Окрім Збройних сил України, до участі у навчаннях були залучені військовослужбовці з 10 країн-членів НАТО. Кількість учасників цієї наймасштабнішої події досягла рекордних 4000 осіб. 
Про найвищий рівень навчань свідчить те, що в них вперше прийняли участь унікальні американські «Скопи» - гвинтокрилі гібриди літака та гелікоптера.

Ми пишаємось тим, що саме наші шоломи TOR-D допомогли українським хлопцям на відмінно виконати поставлені складні задачі. 

Всі новини тут

   «Група потрапила в засідку, почався бій. В результаті одному бійцу куля потрапила в шолом. Калібр 5.45, під кутом 45 градусів. Та хлопець не втратив свідомість і міг далі вести бій, вийшли без втрат. На голові у нього був шолом TOR від UaRms. З бійцем все добре, він і далі боронить країну від агресора»

"...Хочу Вам подякувати за Вашу продукцію. Ваш виріб, шолом ТОР Д врятував мене на днях. І хоча тепер завдяки подарункам кацапів прийшлось шолом відправити на ремонт, я живий і продовжую виконувати роботу)" 

Балістичні випробування шоломів TOR-D

Своїм дизайном і тактико-технічними характеристиками наші шоломи повністю відповідають найкращим в своєму класі шоломам в світі, що підтверджено результатами випробувань не тільки в українських, але і в європейських балістичних лабораторіях, таких як Лабораторія Інституту технологій безпеки  "Moratex" (м. Лодзь, Польща) і Лабораторія "Beschussamt Mellrichstadt" (м. Мельріхштадт, Німеччина).

Презентація компанії

Наше виробництво, конструкторський відділ та склади розташовані в Києві. Всі співробітники, технологи та інженери пройшли стажування в спеціалізованих навчальних центрах та отримали відповідні сертифікати міжнародного зразка.


Найсучасніше обладнання, яке застосовується на нашому заводі має найвищі показники використання виробничого ресурсу та відповідає міжнародним стандартам енергозбереження, якості та охорони навколишнього середовища.

 

Сьогодні наші прагнення, можливості і технології відображаються в позитивній динаміці зростання нашої компанії, а постійне втілення інновацій примножує наш капітал, особливо людський.

Наша філософія - інновації та реінвестиції.

Наша мета - створення високотехнологічних вітчизняних продуктів.

Наша місія - ваш мир і спокій!

НАШІ ПАРТНЕРИ:

    © 2015 - 2020 UaRms  

  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram